3 body jsme měli na dosah

4. 10. 2009

Po debaklu starších žáků nastoupili ke svému zápasu mladší žáci. Ti chtěli vyhrát a tím ukončit několika zápasovou sérii, kdy Union vyšel na prázdno. Sestava, která měla ukončit tuto sérii byla:

Obrazek

I mladší vstoupili do zápasu celkem dobře. Hrálo se převážně na polovině Kladna. Ale ve 21.minutě se po nedůrazu ve vápně dostal k zakončení hostující útočník a míč poslal pod tělem gólmana do brány. 0:1. Do konce poločasu se už nic moc neudálo a tak byl stav zatím 0:1.

Druhý poločas se odehrával v naší režii. Kladenští se do hry moc nedostávali. Následně chyboval v rozehrávce gólman hostí. Dozorec se ho snažil přehodit, míč brankáři vypadl a na dorážku Holzmana už zareagovat nedokázal. I přes velikou snahu Unionu zápas skončil 1:1.

SK UNION Čelákovice  -  SK Kladno a.s. "B"    1:1  (0:1)                                            Branka Unionu:Holzman