Proč, proč, proooč

17. 5. 2010

Po těžké trojce - Benešově, Sedlčanech a Kladně - přijel Spartak Příbram. Body potřebujeme jako sůl, takže motivace byla dost velká. Od začátku jsme se snažili, bojovali, ale kazili jsme přihrávky. Příbramští ovšem nebyli žádní světoborníci. Dalo se s nimi hrát a šance jsme měli. První gól dal Skuhravý když se strany poslal takový polocentr a ten spadl do brány. Druhý gól dal Vacek, ovšem hlavní část obstaral Pánek, který skvěle obešel obránce Spartaku a nahrál Vackovi na střelu a ten se nemýlil. V druhé půli jsme trochu spali a Příbram nás dostala pod tlak. Při jejím gólu jsme ve vápně neuhlídali hráče a ten zakončil podobným způsobem jako Vacek v prvním poločase. Za chvíli Gaži kopal nepřímý volný kop z půlky. Dobrž míč tečoval Braniš. Všichni jsme začali slavit, ale hodně nás zaskočila zdvižená pravice rozhodčího a argument, že míč nebyl tečovaný. S kapitánem Gažim se rozhodčí odmítal bavit a trenéra Skuhravého vykázal z lavičky. Stál sem na opačné straně hřiště a teč jsem viděl. Gól ale uznán nebyl a tak jsme hráli stále 2:1. Ihned po té kopala Příbram roh, který být neměl, protože poslední se míče dotknul příbramský hráč. Centr letěl na hlavu příbramského a znamenalo to vyrovnání. Další branku už jsme nepřidali a tak jsme získali "jen" bod,

SK UNION - SK Spartak Příbram     2:2  (2:0)

Branky UNIONU: Skuhravý, Vacek