V Měcholupech remíza

25. 2. 2010

Po delší době jsme sehráli přátelské utkání. Našim soupeřem byly Horní Měcholupy, kam jsme se vydali již minulý týden s mladšími žáky. Utkání hrané na 2x35min začalo v 16:30.

Jako první jsme se ujali míče my. Měcholupy jsme k míči moc nepouštěli. A také jsme se prosadili gólově. Potom se začali trošku prosazovat i měcholupští. Gól z toho ale nebyl. Naopak na druhé straně jsme se prosadili my. Chvilku po té padl další gól, ale ten nebyl kvůli offsidu uznán. Po poločase byl stav 2:0 pro nás.

Do druhé půle jsme vstoupili s několika změnami v sestavě. Vstřelili jsme i gól, ale opět to byl offside. Potom se prosadil soupeř. Po rohu hlavičkoval nejvyšší hráč soupeře a bylo to 2:1. Ani jsme se nevzpamatovali z prvního gólu a inkasovali jsme podruhé. Bylo vyrovnáno a do konce se už nic nezměnilo.

SK UNION     2 - 2    H. Měcholupy