Vlastními chybami jsme se připravili o body...

26. 9. 2009

8.kolo krajkého přeboru nás zavedlo do města hermelínů - do Sedlčan. Sedlčanský Tatran byl druhý hned za  Benešovem. I přesto je cíl vždy stejný a to - VYHRÁT. Jste jistě zvědavý jaká byla sestava, takže:

Obrazek

Nezačali jsme zrovna dvakrát dobře. Po chybě Koloveckého se Sedlčany dostali před naší bránu, ale šance nevyužili. Hrálo se převážně nahoru dolu. Potom jsme si vypracovali šanci po rohovém kopu, kdy se k míči dostal Tonda Braniš a vstřelil úvodní branku utkání. Do konce poločasu se nic nestalo...

Druhý poločas nás hodně tlačili, my jsme se do šancí skoro nedostávali. A také že Sedlčany svého tlaku využili. Nejprve padl v `54 vyrovnávací gól. Pak na chvíli přerušili svou souhrou tlak domácích Baláž s Pánkem. Pánek zakončil, ale z brankové čáry míč vykopl stoper domácích. a pak už se to s námi vezlo, během chvíle jsme po vlastních chybách 3x inkasovali a bylo po jakýchkoli nadějích..

SK Union Čelákovice   -   TJ Tatran Sedlčany     1:4  (1:0)                                        branka Unionu: A.Braniš