Sezóna 2009-10

Příspěvky

SK Union Čelákovice - SK Horní Měcholupy (mladší)

19. 3. 2010

I mladší sehráli přítelský zápas. Hrálo se v Horních Měcholupech na UMT. Hned na začátku jsme si zkomplikovali život velice nebezpčnou "malou domu", která málem skončila v bráně.

Celý příspěvek | Rubrika: Sezóna 2009-10 | Komentářů: 0

Po dlouhé době na trávě...

19. 3. 2010

Ve středu sehráli starší žáci přátelský zápas proti Libiši. Hrálo se na Spartaku, takže na trávě. Ze hry jsme měli více my.

V Měcholupech remíza

25. 2. 2010

Po delší době jsme sehráli přátelské utkání. Našim soupeřem byly Horní Měcholupy, kam jsme se vydali již minulý týden s mladšími žáky. Utkání hrané na 2x35min začalo v 16:30.

Na sněhu v Nymburce

17. 1. 2010

Dnes jsme sehráli přátelské utkání v Nymburce. Hrálo se za neustálého hustého sněžení na sněhem pokryté umělce. Do prvního poločasu jsme nevstoupili moc dobře. Hned v úvodních minutách jsme inkasovali. Trvalo nám než jsme se s povrchem srovnali. Asi do čtyř brejků se dostal Petr Braniš, ale nedal.

Druhý poločas už byl o mnoho lepší. U míče jsme byli hlavně mi a téměř nebylo znát, že Nymburk hraje vyšší soutěž - divizi. A konečně jsme se trefili. Byl to dnes dobře hrající P.Braniš. Do konce už se nikdo netrefil a tak jsme remizovali 1:1.

Na závěr stoprocentní...

26. 11. 2009

Mladší:   SK UNION Čelákovice  -   FK Králův Dvůr    4:1

Starší:    SK UNION Čelákovice  -   FK Králův Dvůr    3:0

Tři body jsou doma

7. 11. 2009

Mladší jsou na tom v tabulce podobně jako starší. To Borek je beznadějně poslední a bez bodu. Kromě tří bodů jsme si mohli vylepšit skóre, které máme špatné třeba kvůli debaklu v Sedlčanech (9:0).

Kletba druhých poločasů se opět vrátila

7. 11. 2009

K utkání 14.kola krajského přeboru jsme jeli do nedalekého Velkého Borku, poblíž Mělníka. Hřiště, na kterém se mělo hrát, nebylo v úplně ideálním stavu. Rozblácené a ve skoro celém malém vápně zasypané pískem... Velký Borek se nacházel na předních příčkách, Union na někde na úrovni 10.místa.

Dnešní den byl celkem úspěšný

1. 11. 2009

U zápasu starších jsem nebyl přítomen a tak přináším jen výsledek.

SK Union Čelákovice  -  FC Graffin Vlašim   5:2  (1:1)

Pak už nastoupili k zápasu mladší. Čekala je těžká zkouška proti 4. Vlašimi.

Těžko komentovat...

24. 10. 2009

Mladší žáci odehráli poslední tři zápasy dobře a tento chtěli vyhrát. Z 8.místa jsme se chtěli posunout výš. Ovšem zápas nám úplně nevyšel...

Druhá výhra v řadě nám pomohla vzdálit se sestupovým příčkám...

Dnešní zápasový den začal trošku jinak, než jsme si asi představovali. Autobus z Lysé přijel o půl hodiny později než měl. Starší žáci se tak převlékali v autobuse. Nakonec jsme se ovšem stihli i v klidu rozcvičit a začít zápas dobře.